Кметът на Банско се среща с жителите на селата, за да чуе проблемите от първа ръка

Снимка: Община Банско
Снимка: Община Банско
Кметът на община Банско Стойчо Баненски организира срещи с жителите на селата. Във времето от 15 до 22 февруари градоначалникът ще посети всички малки населени места в общината. С провеждането на срещите той иска да обсъди предложения, въпроси и проблеми за подобряване качеството на живот в селата.
За да се улесни процесът на организация, срещите ще бъдат планирани въз основа на предварително изготвен график. Всеки, който иска да се срещне с кмета на община Банско, може да заяви това свое желание предварително в кметството на съответното населено място.
 
Ето графика на изнесените приемни:
Село Кремен - 15.02.2024г.(четвъртък) oт 08:30ч. в Пенсионерски клуб с. Кремен;
Село Обидим - 15.02.2024г.(четвъртък) от 10:15ч. в Пенсионерски клуб с. Обидим;
Село Места - 22.02.2024г.(четвъртък) от 08:30ч. в НЧ „Иван Кюлев – 1996“ с. Места;
Село Филипово - 22.02.2024г.(четвъртък) от 10:15ч. в Кметството на село Филипово;
Село Осеново - 22.02.2024г.(четвъртък) от 11:45ч. в Пенсионерски клуб с. Осеново.

 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини