Административният съд в Благоевград се мести в нов дом
Admin
07/12/2023 15:59
Региона
0

Снимки: Пресцентър
Административният съд в Благоевград се мести в нов дом.
От понеделник административните магистрати ще упражняват дейността си в обновената сграда, която се намира на улица „Крали Марко“ №2, срещу съдебната палата (бившата сграда на Стопански факултет на ЮЗУ).
Заседанията по всички дела, насрочени за разглеждане на 11.12.2023г. и след това, ще се провеждат в съдебните зали в новата сграда на Административен съд – Благоевград.

Жена от Вършец даде близо 70 000 лв. на ало измамници

Сандански с кауза за набиране на средства за лечението на 5-г. момиченце
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.