Мехмед Вакльов: Община Якоруда е длъжник на хората в Конарско, поех ангажимент да подобрим инфраструктурата в селото!

Мехмед Вакльов: Община Якоруда е длъжник на хората в Конарско, поех ангажимент да подобрим инфраструктурата в селото!
Кандидатът за кмет на община Якоруда от ДПС - Мехмед Вакльов, посети поредно населено място в района, за да чуе от първо лице проблемите и болките на местните хора. Този път той проведе среща с жителите на село Конарско.
 
Заедно с кандидатите за общински съветници и кандидата за кмет на селото Акия Манзурски проведоха важни разговори, в които открито и смело бяха поставени и въпроси, които тежат от години на местното население.
 
Защото за Мехмед Вакльов най-важно е взаимното доверие и поставянето на проблемите на масата, за да може да се търси тяхното решение.
 
"Община Якоруда се оказва длъжник на хората в село Конарско. Там има доста улици, които трябва да се асфалтират. В една част от населеното място има проблем с канализацията, която се налага да се изведе извън селото, на други места пък е необходимо почистването на дерета и канализации. Няма как веднага да се решат тези проблеми, но е сигурно, че чух хората в Конарско и ще планираме ремонти, които да подобрят инфраструктурата там. Поемам този ангажимент", сподели Мехмед Вакльов.
 
Защото хората в община Якоруда са най-голямото ѝ богатство и само заедно можем да постигнем много, допълни кандидат-кметът от ДПС.
Вакльов в Конарско (2)

 

Още новини