Класическа музика под звездите ще очарова зрителите на площад "Македония" в Благоевград

Снимка: Община Благоевград
Снимка: Община Благоевград
Съвместен концерт на гост-солист баритона Александър Крунев и Камерна опера - Благоевград ще зарадва ценителите на класическата музика в Благоевград.
 
Лятна оперна вечер под звездите ще се проведе на 14 юли (петък) от 20.30 часа на площад „Македония“.
 
В музикалното събитие ще вземат участие концертмайсторът на Камерна опера Стоил Богданов и гост-солистите: Юрий Николов, Венера Мелеки, Пламен Кумпиков, Теодора Петрова, Димитрина Кечеджиева, Денис Бояджиев и Стефан Димитров.
 
Публиката ще има възможност да чуе изпълнения на вечните класици Моцарт, Росини, Верди, Маскани, Шостакович и канцонети от италиански изпълнители.
 
Лятна оперна вечер под звездите се организира от Камерна опера и със съдействието на Община Благоевград.

 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини