Обучителен семинар по проект SeeG

ПРЕССЪОБЩЕНИЕ
Информираме ви, че в периода от 13-ти до 18-ти Февруари 2023г. в гр. Благоевград, Трето основно училище „Димитър Талев“, кабинет 6, с адрес: 2700, гр. Благоевград, бул. „Св. Св. Кирил и Методий“ №13, ще се проведе петдневен обучителен семинар на тема „Организация и управление на малки и средни предприятия с акцент върху кризисни периоди“ по проект „Оказване подкрепа на предприятия, търсещи растеж с акроним SeeG“ (договор за безвъзмездна финансова помощ Β6.3а.28/26.04.2021) по Програма ИНТЕРРЕГ V-А Гърция – България 2014-2020.
Също така, по време на събитието, ще се презентират и дискутират дейностите, целите, очакваните проектни резултати и приносът за всички потребители, както и напредъкът, стратегически документи, инструментите за постигане на целите и друга полезна информация.
Проектът включва основно меки мерки в обхвата на повишаване културата на предприемачеството, подпомагане създаването на бизнес, изграждане на нови умения и подкрепа на нови или съществуващи предприятия. SeeG има за цел да създаде екосистема, която насърчава предприемачеството и предприемачите, или околна среда, подкрепяща предприемачите (вкл. стартъпи), чрез приспособяване на услуги за техните реални нужди.
Проект “Оказване подкрепа на предприятия, търсещи растеж с акроним SeeG” се изпълнява в партньорство с Търговско-индустриална Камара Родопи (Гърция); Университет Македония – Училище по Бизнес Администрация (Гърция), Агенция за икономическо развитие Банско (България) и Местна агенция за икономическо развитие– Разлог (България).
За повече информация: м.:+359886559595, e-mail: Teodora.lazarova@abv.bg
и M.: +359896860750, e-mail: george@noproblemsltd.com
„Тази публикация е създадена от „Т ЕНД ЕАМ КЕТЪРИНГ“ ООД и Агенция за икономическо развитие Банско в рамките на проект SeeG, който се осъществява с финансовата подкрепа на Програмата за сътрудничество ИНТЕРРЕГ V-А Гърция-България 2014-2020, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие и националните бюджети на Република Гърция и Република България. Отговорност за изразените становища носят единствено авторите и тези становища не следва да се считат за официална позиция на Европейския съюз или Управляващия орган на Програмата.”

ЕК обмисля забрана за българското розово масло, било химическа субстанция
