Ковид не се отказва - над 200 нови случая в страната, в Пиринско са 9
Admin
07/12/2022 07:47
Региона
0

Снимка: iStock
208 са новите случаи на COVID-19 за последното денонощие, сочат данните на Единния информационен портал. Направени са 3756 теста. Това прави 5,54% положителни резултати. От тях 59,62% не са ваксинирани.
В Пиринско новозаразените са 9, в Кюстендилско няма, а в Пернишко са двама. Най-много са в София град – 62. Активните случаи са 4429.
Няма починали пациенти с потвърдена коронавирусна инфекция. 352 души с COVID-19 са в болница, от които 40 са в интензивни отделения. Новопостъпилите в болница са 46.
Излекувани през последното денонощие са 207 души. Поставини са 371 нови дози от ваксините, те вече са 4 598 202.

Поетът Вапцаров: За него – живота, летял бих с пробна машина в небето!

Ученици в Банско организират коледна благотворителница за закупуване на интерактивен дисплей
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.