Поставят 400 пейки в Благоевград и селата
Admin
26/09/2022 15:58
Региона
0

Снимка: Община Благоевград
Над 400 пейки ще бъдат поставени на различни обществени места на територията на града и селата в община Благоевград. Монтирането на съоръженията, които са закупени по идея на жители, подали заявления в рамките на кампанията „Заедно за нашия общ дом“, вече започна и ще се извършва поетапно. Сред местата, на които към този момент има нови пейки са квартал „Еленово“, ж.к. „Ален мак“, в района на Благоевградска професионална гимназия, при автогарата, ж.к. „Запад“, селата Зелен дол, Церово и др.
Пейките са изработени от висококачествен материал, а целта е да се създадат по-добри условия за жителите и гости на Благоевград за почивка и отдих на открито.
Разчети показват, че в рамките на кампанията „Заедно за нашия общ дом“ най-много подадени заявления има именно за поставяне на пейки.

В Гоце Делчев успешно приключи проект за енергийна ефективност на сгради

Кандидат-депутати от ИТН към хората в Банско и Разлог: Заедно с вас ще се борим срещу корупцията на всички нива!
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.