Полицаи спипаха убит глиган в джипа на благоевградчанин
Admin
19/09/2022 13:22
Региона
0
Полицаи откриха мъртво диво прасе в колата на 41-годишен мъж от Благоевград. Возилото е спряно за проверка от органите на реда към 00,30 часа в неделя на булевард „Пейо Яворов” в града.
Водачът на автомобила бил принуден от униформените да отвори багажника на своя джип „Тойота Ланд Круизер”. Вътре полицаите намерили убит глиган. За случая е уведомена Районната прокуратура в Благоевград и е образувано досъдебно производство.
Най-вероятно бракониерът е бил нетърпелив и е отстрелял незаконно животното в горите край града. Ловът на диво прасе се разрешава на 1-ви октомври тази година.
Шофьор блъсна мъж в село Бабяк, а после го наби
Акушерки дават съвети на настоящи и бъдещи родители в Благоевград
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.