Треньорът, унижил "Лудогорец", ще развива талантите на "орлетата"
Admin
26/07/2022 13:44
Региона
0

Снимка: ФК "Пирин"
Ръководството на ДЮШ на Пирин има удоволствието да обяви завръщането на Радослав Митревски се завръща в треньорския състав на детско-юношеската школа на "Пирин"-Благоевград.
Бившият наставник на първия отбор ще заема поста на главен треньор и ще развива талантите от академията. Скоро Митревски започва активна работа и ще бъде в помощ на всички треньори от школата.
Радослав Митревски е наставникът на "орлетата", който начело на "Пирин" унижи в мач за историята като гост шампиона „Лудогорец” с резултат 5:3. Този двубой, който се игра през декември миналата година, остава в историята на клуба.
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.