Спортни танци изпълват с красота и чар залата на АУБ в Благоевград

Над 150 двойки по спортни танци от цяла България пристигат в Благоевград за състезанията Национална купа, Открит турнир и "Млади надежди". Тази събота, 14 май, от 18.30 часа в спортната зала на Американския университет в града спортни клубове от страната ще представят красотата и високото спортно майсторство на своите възпитаници.
Категориите, в които талантливите танцьори ще се състезават, са: „Деца до 9 години“ , „Деца до 11 години“, „Юноши младша възраст /ЮМВ/“ и „Юноши старша възраст /ЮСВ/“, „Младежи“ и „Състезатели над 19 години“.
Турнирът се провежда под егидата на Община Благоевград и Българската федерация на клубовете по спортни танци /БФКСТ/. Той е включен в спортния календар на Министерството на младежта и спорта.
Домакин на събитието е Клуб по спортни танци "Импулс"-Благоевград. Непосредствено преди старта, в спортната зала на Американския университет, всеки желаещ ще може да си закупи билет, чиято цена е 10 лева.

С 10 лева по-евтина винeтка за леките коли от догодина
