Поетичен и патриотичен конкурс огласи музея в Благоевград

Снимка: Фейсбук
Снимка: Фейсбук

Поетичният конкурс-рецитал под надслов "С България в сърцето" се проведе днес в Регионален исторически музей – Благоевград. Културната институция е организатор и стана домакин на патриотичното събитието. Третото издание на конкурса предизвика голям интерес сред учениците.

В него взеха участие възпитаници на училища и гимназии на територията на Община Благоевград. Всички те се постараха много и положиха усилия, за да се представят отлично.

Деца от Фолклорна група „Веселина”, с ръководител Веселинка Боянова, също взеха участие в събитието. Те зарадваха всички гости и участници с кратка фолклорна програма. Юлия Кастрева, която е част от ФГ „Веселина”, спечели второ място в конкурса под надслов „С България в сърцето”.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини