Заведенията работят без ограничения, ако клиентите им са ваксинирани

Снимка: БАЗ, архив
Снимка: БАЗ, архив

Променят правилата за работа на заведенията. Всички ще могат да работят на пълни обороти, без вечерен час, ако клиентите имат сертификат за ваксинация, официален документ за преболедуване на COVID-19, PCR-тест или бърз антигенен тест.

Това е обсъдено на среща на бранша с министрите на здравеопазването и туризма.

Тези правила ще заместват затварянето на заведенията без компенсации и ще важат само, когато държавата се намира в „червена“ зона, казват от бранша.

Източник: NOVA tv

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини