Награди и дефиле на абитуриенти на 24-ти май в Банско

Снимка: Община Банско, архив
Снимка: Община Банско, архив

Община Банско ще отпразнува с празнична програма в града 24-ти май - Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност. Тържествата ще започнат утре в 11,00 часа на площад „Никола Вапцаров“.

На специална церемония ще бъдат наградени изявени ученици, учители и културни дейци. През това време ще има и концерт на талантливи ученици от Начално училище “Св.Паисий Хилендарски“, Средно училище “Неофит Рилски“, на състави към Народно читалище “Никола Вапцаров 1894“ и на деца от Детска група “Здравец“.

В 19,30 часа вечерта отново на площад „Никола Вапцаров" е вълнуващото дефиле на красивите абитуриенти от ПГЕЕ и ПЛТГ “Никола Вапцаров“-Банско.  

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини