Съдят телефонни измамници, излъгали с 1000 лв. баба от Петрич
Admin
28/06/2016 09:58
Региона
0

Районна прокуратура-Петрич предаде на съд двама телефонни измамници. На 24 май миналата година обвиняемите Р. С. и Б. С., в съучастие с неустановено по делото лице от великотърновското село Камен, причинили имотна вреда на възрастна жена в размер на 960 лева.
Около 2 часа през нощта те са обадили на стационарен телефон на Л. Л., като й казали, че нейният зет е направил катастрофа и убил човек и тя трябва да даде 2 000 лева за освобождаването му. Притеснената жена предала на Б.С. спестените си пари в размер на 960 лв.
Очаква се да започне съдебен процес срещу двамата измамници.

Пуснаха под гаранция от 5000 лева полицая Петър Кънев

Пуснаха движението през тунела край Железница на Е-79
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.