До 500 лева глоба за каране на велосипеди и скейтбордове на площада в Симитли
Admin
04/10/2020 11:01
Региона
0

Снимка: Община Симитли
От Община Симитли предупредиха всички родители за въведените ограничения за придвижване на децата по площад „Септември” в центъра на града.
Забранено е карането на велосипеди, скейтбордове, ролери и други ролкови пособия на централния площад, стълбите и сцената на площадното пространство в Симитли.
Причината за решението на местната власт е да се гарантира здравето на децата и на преминаващите пешеходци. За тези, които нарушат наредбата на Община Симитли, са предвидени глоби. Санкциите са от 250 до 500 лева.

Благотворителен футболен турнир в Благоевград в подкрепа на обичаната учителка Гергана Деренцова

400 деца от училище в Габрово учат онлайн заради 16 учители с COVID-19
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.