Таекуондисти от Банско спечелиха 8 медала на турнир в Словения

Снимки: Община Банско
Снимки: Община Банско

Поредно силно представяне на спортисти от Банско зад граница. Три златни, два сребърни и три бронзови медала завоюваха състезатели на Таекуондо клуб „Хоук-Банско” на провелия се отворен турнир в словенския град Жрече.

В надпреварата взеха участие над 500 състезатели от 12 страни. Петима състезатели представиха достойно школата по таекуондо в града под Тодорка. Всички те се представиха блестящо и се завърнаха в Банско  с награди.

Катрин Гемкова е на първо място в спаринг девойки старша възраст, до 64 кг, първа е и на  спаринг отборно девойки старша възраст.

Даниел Валеюв е на трето място спаринг юноши старша възраст, до 63 кг, 1 място спаринг отборно юноши старша възраст.

Марио Цветански е на трето място спаринг юноши младша възраст, до 60 кг, 3 място спаринг отборно юноши младша възраст.

Станислав Дарелов е на второ място спаринг деца, до 55 кг, 12-13 г.

Мартин Димитров също е на второ място спаринг деца, до +60 кг, 12-13 г.

Следващото състезание и последното за тази календарна година е силният турнир "Крал на Таекуондо", което ще се проведе в Солун, Гърция, на 14 и 15 декември.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини