Изборният процес в Рилци протича нормално

Изборният процес в Рилци протича нормално

Изборният процес в Рилци не е спирал и протича нормално, съобщи председателят на ОИК-Благоевград Мартин Бусаров. 

Той определи като фалшив сигнал изтеклата информация за напрежение в благоевградското село. По-рано днес в ОИК е получен сигнал за заключена врата на избирателна секция и по този начин хората не могат да гласуват. Заговори се, че местните жители са направили жива верига и недопускат избирателите да упражнят правото си на глас заради съмнение за добавени в избирателните списъц хора, които нямат нищо общо с Рилци.

Миналата седмица пък от партийната централа на БСП изпратиха писмо от разгневени хора в селото, които твърдят, че има 67 регистрирани македонци и албанци.

Към момента обаче не се потвърждава информацията за някакво брожение в Рилци. 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини