Ало измамници прибраха 3200 лв. от 85-г. дядо в Спанчево
Admin
09/07/2019 12:12
Региона
0

Снимка: Илинден прес, архив
85-годишен мъж от петричкото село Спанчево е поредната жертва на ало мафията в Пиринския край. Пенсионерът подал сигнал вчера в полицията. Старият човек обяснил, че е паднал в капана на телефонна измама към 11:30 часа в неделя.
На домашния му телефон се обадил мъж, който отправил закани и заплахи по негов адрес. Впоследствие на мобилния му телефон се обадило друго лице, представило се за служител на полицията.
Мнимият полицай му казал, че в момента се извършва операция за залавянето на телефонни измамници и той трябва да съдейства, като предостави наличните си пари. Пострадалият поставил на оказаното му място пред дома си сумата от 3200 лв. По случая е образувано досъдебно производство.

Голям пожар вилня в къща в село Дъбница

Параклис край чудодеен бор над Сенокос събира стотици миряни
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.