Утре затварят за движение лявото платно на ул. 14 полк в Благоевград
Admin
19/09/2018 19:39
Региона
0

Снимка: ИлинденПрес, архив
Утре спират за няколко часа движението в лявото платно на ул. „14-ти полк“ в Благоевград, в участъка от кръговото кръстовище срещу сградата на ЗМК до кръстовището с ул. „Борис Ангелушев“. Временната организация на движението ще бъде в сила утре, 20.09.2018 г., от 10:00 до 13:00 часа.
Движението на МПС ще се осъществява по обходен маршрут, а именно по ул. „Георги Андрейчин“ и ул. „Борис Ангелушев“. Временните мерки се въвеждат заради ремонтни дейности.

След три години: Отново бруцелоза по животните в Кюстендилско

Строежът на тунел „Железница“ може да се забави още
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.