Ердоган бе избран за председател на управляващата партия в Турция

снимка : CCN Turk
снимка : CCN Turk

Президентът на Турция Реджеп Таийп Ердоган бе избран за председател на управляващата „Партия на справедливостта и развитието” (ПСР) на извънреден конгрес , предаде CNN Turk.

Ердоган реши  да се завърне в ПСР след като премина одобрението на поправките в конституцията в референдум, в рамките, на което се състоя прехода към президентската система на управление. До този момент в Турция не бе прието да се остане член на политическа партия ако кандидата бъде избран за президент на страната.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини