Служители на ЮЗДП и деца засадиха фиданки в двора на храма в Бобошево
Admin
22/11/2024 08:28
Региона
0

Снимка: ЮЗДП
В Деня на християнското семейство горски служители, представители на Община Бобошево и Неделното училище по религия в местното училище засадиха елха в двора на православния храм.
В инициативата взеха участие деца от 1 до 4 клас, кметът на общината Стефан Тачев, екологът Десислава Борисова и свещеникът на храм "Света Богородица" в град Бобошево. В двора на храма беше засадена една жива елха, както и 7 други фиданки - ясен, явор и червен дъб. Децата от Неделното училище по религия ще се грижат за дърветата с помощта на своя учител по религия.

Магията на Коледа завладя Благоевград в Деня на християнското семейство

Община Сатовча храни още 400 души с топъл обяд
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.