Разлог огрява в коледни светлини на 7 декември
Admin
26/11/2018 10:34
Региона
0

Снимка: Община Разлог
Кметът на община Разлог - Красимир Герчев, ще запали светлините на коледното дърво в центъра на града на 7 декември. Тържеството ще започне в 17:30 часа, а малки и големи ще могат да се насладят на интересна постановка на Общински куклен театър -Благоевград.
Заедно с коледното дърво, празнични светлини ще огреят и улиците и центъра на Разлог. Хиляди лампички, светещи гирлянди, светлинни пана с коледни мотиви ще придадат още по-празнично настроение на жителите и гостите на Разлог.

Община Петрич стартира проект за компостираща инсталация

Крадци отмъкнаха 23 000 лева от жилище в Благоевград
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.