Шофьор блъсна двама колоездачи край село Михнево, лекуват ги в Сандански
Admin
10/07/2023 14:18
Региона
0

Тежък пътен инцидент стана миналия петък сутринта в района на петричкото село Михнево.
Товарен автомобил „Форд Транзит”, шофиран от 29-годишен водач от Михнево, при маневра на заден ход отнел предимството и блъснал двама велосипедисти.
Единият от пострадалите е с фрактура на седем ребра и пробит бял дроб, а другия е с фрактура на два шийни прешлена и ключица. Двамата мъже са настанени за лечение в МБАЛ „Югозападна” в град Сандански.
Пробата за употреба на алкохол, която е направена на водача на автомобила, е отрицателна.

ГЕРБ печели битката за областната управа в Благоевград

Пъстро Банско с куп събития и дълъг уикенд - изложба, оперета, стари занаяти и книга
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.