Депутати от ГЕРБ дадоха старт на дарителските кампании за Коледа

Снимки: ГЕРБ, пресцентър
Снимки: ГЕРБ, пресцентър

Депутати от ГЕРБ дадоха старт на дарителските кампании за Коледа. Днес двама народни представители в Пиринско се похвалиха с добрия пример. 

Александър Мацурев дари топла храна на медиците в Центъра за спешна медицинска помощ в Банско.

„Медиците ни се борят на първа линия за нашия живот, за семействата ни и близките ни. За съжаление част от служителите в ЦСМП  в момента изживяват битката с COVID-19 лично. За това на здравите фелдшери, медицински сестри и санитари се налага да работят понякога денонощно, без минутка почивка. В това трудно време на пандемия е по-важно от всякога  да покажем, че сме част от едно общество и се подкрепяме. Днес е по-важно отвсякога и да сме заедно, макар и дистанцирани”, каза Александър Мацурев.

Той уточни, че дарението е малък жест на благодарност към хората в бели престилки за усилията, които полагат за всички граждани и гости на община Банско.

Благоевградската депутатка Даниела Савеклиева пък дари олекотени юрганчета и възглавници на потребителите на Защитено жилище и ЦНСТ за лица с психични разстройства в гр. Симитли. Дарението тя направи навръх рождения си ден. 

"В тази тежка ситуация и в навечерието на светлите Коледни празници, всеки има нужда от внимание и топлина. А тази година за рождения си ден реших, че аз ще подаря топлина и усмивка на хора в нужда", коментира Савеклиева.

 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини