Продавачът на отровна ракия Тайфи Мекльов не спазва мярката "домашен арест"
Admin
10/06/2016 10:59
Региона
0

Тайфи Мекльов, снимка: Стандарт
Роднини на починалите от отровната ракия –убиец в Якоруда изпратиха жалба до главния прокурор Сотир Цацаров срещу бизнесмена Тайфи Мекльов.
Почернените майки твърдят, че мъжът, който е обвинен за смъртта на шестима млади якорудчани, не спазва наложената му мярка „домашен арест“. Той се разхождал свободно из градчето, навестявал дърводелския си цех и ходел на гости при роднини.
Роднините настояват прокуратурата да вземе мерки срещу Мекльов. Те се притесняват, че бизнесменът може да повлияе на съдебния процес. Те се притесняват и от факта, че все още не са готови експертизите, нямат официален документ от какво са починали децата им, все още няма заключение от експертите, че именно ракията- менте е причината за смъртта им.

Ожънаха 1384 кг канабис от горски фонд в Петричко

В Петрич въвеждат синя зона, в понеделник започват да маркират
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.