Днес новоизбраните кметове на Струмяни и Кресна встъпват в длъжност

Днес новоизбраните кметове на Струмяни и Кресна встъпват в длъжност

Областният управител Бисер Михайлов насрочи първите заседания на новоизбраните общински съвети в общините на територията на област Благоевград. 

На първото заседание новоизбраните общински съветници, кметовете на общини и кметовете на кметства полагат клетва и се провежда избор на председател на новоизбраните общински съвети.

Днес ще встъпят в длъжност новоизбраните кметове на Кресна и Струмяни. В следващите дни ще положат клетва останалите местни управници в Пиринско.

Последни - на 14 ноември, ще се закълнат новите кметове и съветници в общините Сандански и Петрич.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини