Владимир Москов ще е кмет на Гоце Делчев за седми пореден път
Admin
28/10/2019 08:47
Региона
0

Владимир Москов, снимка: Община Гоце Делчев
Успешният кмет на община Гоце Делчев – Владимир Москов, съвсем очаквано спечели категорично местните избори за седми пореден път.
За управника, който е пример за много свои колеги как трябва не само да се ръководи една община, но и как да се държат с хората, своя вот дадоха 72,90% от упражнилите правото си на вот.
Втори остана кандидатът на ГЕРБ – Борислав Пръков, който получи 18,83%, а трети е Адем Зърбаш от Национално движение за права и свободи със скромните 4,66%.
Резултатите са при 100% обработени протоколи.
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.