Закопчаха дилър на наркотици в град Петрич при спецакция

Снимка: ОДМВР-Благоевград, архив
Снимка: ОДМВР-Благоевград, архив
Дилър на наркотични вещества бе задържан от органите на реда при проведена вчера специализирана полицейска операция срещу противодействието на съхранението и разпространението на наткотични вещества. Полицейски служители на  РУ-Петрич са вкарала в ареста 34-годишен петричанин, който разпространил на негов 19-годишен съгражданин около 0,7 грама канабис и около 4,3 грама амфетамин. 
 
Извършена е проверка в обитавана от дилъра на дрога къща в град Петрич. На различни места в нея от органите на реда са открити общо около 708 грама канабис, около 16,28 грама кокаин и около 8,49 грама амфетамин, а в една от стаите на жилището е намерено и оборудване за отглеждане на канабисови растения. Суха тревиста маса от наркотичното растение е намерена на дъното на палатка. В нея имало крушка нагревател, аспиратор с филтър, електрически таймер и вентилатор. Работата по случая продължава под надзора на Окръжна прокуратра - Благоевград. Държавното обвинение е удължило задържането на дилъра да 72 часа. Очаква се да бъде поискана най-тежката мярка за неотклонение "задържане под стража".
                     
Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини