102 свещички! Баба Надя от Разлог отпразнува своя рожден ден с торта и много гости

Снимки: Община Разлог
Снимки: Община Разлог

Истински празник на дълголетието, обичта и уважението имаше днес в Дом за стари хора „Свети  Димитър“ в Разлог, където Надежда Георгиева отбеляза своя.. 102-ри рожден ден. Тържеството събра обитателите и екипа на социалното заведение, които с много усмивки и топли думи поздравиха най-възрастната и обичана баба Наде.

Празненството бе уважено от кмета на община Разлог Красимир Герчев, който поднесе на рожденичката красив букет цветя и кошница с любимите ѝ лакомства. Градоначалникът пожела на рожденичката още дни, изпълнени със здраве, спокойствие и светлина, които да продължават да озаряват дните й.

В празничния ден всички заедно станаха свидетели на духването на свещичките с числото 102, символ на дългия и достоен житейски път на баба Наде. Специален поздрав към рожденичката отправиха и възпитаници на СУ „Братя Петър и Иван Каназиреви“ – Разлог, които поднесоха цветя и зарадваха всички присъстващи с изпълнение на няколко красиви народни песни и хора. 

Накрая всички гости заедно се хванаха на едно голямо хоро в чест на столетница. Танцът донесе много празнично настроение, смях и вълнение, превръщайки деня в истински незабравим спомен. Защото 102 години са възраст, която вдъхновява, и живот, който заслужава дълбоко уважение. 

Баба Надя на 102 години

 

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини