Масова чистка в Община Белица. Радослав Ревански уволни роднините на Муса Палев
Радослав Ревански уволни от Общината роднините на депутата от ДПС Муса Палев и на бившия градоначалник Ибрахим Палев. Без работа са вече братът и двамата шуреи на независимия народен представител. "Такива хора не ми трябват. Получават заплата, а си стоят вкъщи. Те бойкотират работата ми", призна градоначалникът.
На трудовата борса е пратена и съпругата на кмета на Краище, която, според Ревански, се водила на работа извънщатно в отдел "Общински земи", без такъв отдел да същестува в структурата на Общината. "Не я искам при мен и затова я отстраних", призна Ревански.
Сред бойкотиралите работата на новия управник се оказа и племенникът на Муса Палев - Мустафа Палев, който е уволнен от инвестиционния отдел в кметството. Прегрешението му било, че по документи имало асфалтиран път от Горно Краище до Краище, но напрактика асфалтът бил положен на друго място.
Главният секретар на Общината вече също е в армията на безработните, но при него по-различното е, че в заповедта му за освобождаване пише "по взаимно съгласие".
В масовата чистка попаднаха и чистачките на кметствата в селата Лютово, Орцево и Горно Краище.
Кметът Радослав Ревански призна пред ИлинденПрес, че на овакантените места вече е назначил свои хора, на които има доверие.
С европейски пари изграждат Спешен център в Белица
Верижна катастрофа на Предела, джип нацели пътнически автобус
-
belicaRevanski izcisti vischki palevi ima oshte za gonene -
urkovan palevite ot beloca -
neka nekaaama ima i mnogo dupesari po drugite institucii neka goni ma she mu se potpali chergata i na nego skoro -
радииии по полека да не се объркашрадииии по полека да не се объркаш -
===========оака се кметееееееееееееее, и да баршеш пак мирише. я разкажи как не ти мина бюджета и как си сложи 10 000 за кафета та да ги откраднеш в джоба -
КРАИщЕНЕКА РАЗКАЖЕ И КАК УВОЛНИ И МАЖА НА ОНКОБОЛНА ,КАДЕ СА ТИ ЦВЕТЯТА НАЛИ ПРЕДИЗБОРНАТА ТИ БЕшЕ ЦВЕТЯ И ЛюБОВ -
BELICAТОЗИ НЕУДАчНИК КМЕТА ,ДА ЗАПОчНЕ ДА РАБОТИ А НЕ ДА СЕ ЗАНИМАВА САМО С МЕДИИНО ПРИСАСТВИЕ,СТИГА ТОЛКОЗ НАГЛЕДАХМЕ СЕ. И ДА ОТИДЕ НА ЛОГОПЕД И ПСИХОЛОГ ДА СИ ЛЕКУВА ТИКОВЕТЕ И ГОВОРНИТЕ ДЕФЕКТИ -
......................убиици,ракажете как си отиде и парвата ви жертва уволни сина и на другия ден почина бащата от инфаркт -
bibetoprestani be radi piqnicooo diskoteki neti stigat piqnicee razvratnik -
ама той друго освен да си прави реклама по медиите не може бе -
:Дразправя че сее бил отказал от тия 10 000 за кафета за гостите на общината че уж с негови средства щял да си черпава гостите XD ама радке окапала пиратке ми ти нема дека да седиш та седиш на хората по къщите да спиш у чучето и баба ти вуна ти си седнал да лажеш народа че си щял от джоба да си вадиш XD от скасания ти джоб :DXD -
Баба ВунаАма стига сте мее обиждали бееее ма аз сам красавица как ще наричате баба Вуна таааа грозна гарбава очиларка с с крива челюст и ситни остри бабаяговски заби с таа дълга брада ще ви се обида да знаете -
do radiprav si to i da se nalivash e sport napravi si smetka i banskite saraoshe sa se oplashili ot teb pa onaq vecher kak povrashtashe chak nemojah da povqrvam -
komentarТака е,трябва и по дискотеките да ходи момчето,все пак е младеж,за там са предвидени тия 10 000 лева.И ги оползотворява още преди да са му гласувани и то супер яко и редовно. -
до кметоТози Радославчо излезе голям балон, само брештолеви и по вестници се саморекламира, а работа хич него интересува. Айде бе пикльо, кога ще почнеш да работиш??? -
офетоРАДКО БРАТКО ИМАШ МАГИЯ В КАБИНЕТО ОТ МЕН ДА НАЕШ,ЗАТОВА НЕ ТИ ВАРВИ И ПРИ МЕН Е САЩОТО ;D;D;D;D;D;D -
ДО ПИКЛЬОТОРевански, минаха три месеца, кога ще дадеш отчет за свършената работа? сАМО ЗУЛУМИ НАПРАВИ аллах ЩЕ ТИ ГО ВЪРНЕ ТЪПКАНО, НАЙ - ВЕЧЕ ТОВА КОЕТО СТАНА С АГА ИБРАИМ -
:DКога ще почне да работи?Няма време от алкохол човека и какво да отчита?Бабиния ден на беличките циганки освен да отчете друго няма -
ПИТАНЕКога ще сложиш на работа християн в общината??? До сега назначава само роднините му от Бабяк, Г.Краище и Краище??? КОГААААААААААА??? КОГА ЩЕ ИМА БЕЛИЧАНИ НА РАБОТА??? -
paleviteзапази си 2 места за нужникаре в общината ,че скоро и маика ти и бащати ще бадат уволнени да знаеш РЕшЕНОЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ -
МАРИЯМУСА ПАЛЕВ Е ДЕПУТАТ 3 МАНДАТА И 4 щЕ СТАНЕ ,НИщО чУДНО И ЗАМ .МИНИСТАР В КАБИНЕТА БОРИСОВ А ТИ СИ И щЕ СИ ОСТАНЕш СИРОМАшКО БАБЕчНчЕ И НИщО ПОВЕчЕ -
радаКато пишете за Радка Реванска, та много и пука. Той не си е вече по дискотеките и механите в Банско със служебната кола и Бильовия го кара с неговата Александра / точилковата бълзъза / дреме му на него за най - бедната община в България. -
ДО ПИТАНЕБЕЛИчАНИ щЕ ДУХАТЕ СУПАТА ПАК,ВАЖНОТО Е ДАИчЕТО САБИТ Е ЗАМ.КМЕТ А ТЕТКА МЕДИЯ ЛЕЛКА, ДРУГИЯ ДАИчЕ МУСА НЕДИН НА БАГЕРО РАБОТИ ТА ИЗКРАТИ БОРДюРИТЕ ПО ОБщИНАТА,БРАТчЕДИТЕ ОТ БАБЯК шОФЬОРИ СТАНАХА -
радаааааааРадкеееееееееее направо сасипа общината само за три месеца, ами четири години, ще я затриеш. На простите беличене така им се пада, щом поверваха на един прост бабеченин. Айде сега дека е Гошо Манолов, оти не е на работа, само така ви се пада. -
ОС БКМЕТЕ ПРИГОТВИ СЕ НА 04.02 ОТчет за банкета да даваш ,с какви пари плати на бабеченето които неса на работа в общината банкета,и каде са нашите пари на саветниците от другите партии нали нас не покани на банкет КАДЕСА КАЖИ КАЖИ -
шоуто на славиеи краищене как може да обиждате нашата баба вуна като я опреличавате с тази грозна гарга фата гагамова-ялдаз -
Баба ВунаАма стига сте мее обиждали бееее ма аз сам красавица как ще наричате баба Вуна таааа грозна гърбава очиларка с крива челюст и ситни остри бабаяговски заби с таа дълга брада ще ви се обида да знаете -
До Радослав РеванскиРадке, честит празник, черпи ли днеска в конака твоите бабечене. -
КикоАаа де
