Дневен център "Блян" в Разлог е с нов облик

Снимка: Община Разлог
Снимка: Община Разлог

Дневен център "Блян" в Разлог е с нов, реновиран облик. Кметът на община Разлог - инж. Красимир Герчев, сподели, че обновяването е част от дългосрочната стратегия на Община Разлог за инвестиции в областта на социалните услуги на територията на общината. Усилията в последните години са насочени към осигуряването на достъпна среда, усъвършенстване на предлаганите услуги, финансово подпомагане.

Дневният център вече 21 години предоставя комплексни услуги за стимулиране развитието на деца и младежи, осигуряване на цялостна грижа за тях през деня, задоволяване на техните образователни потребности, организация на свободното време и други.

Коментари
Екипът на Илинден Прес Ви информира, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни думи и квалификации, както и обиди на расова, етническа или верска основа. Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Илинден Прес от потребителите. Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Илинден Прес. Преди да пишете коментари, прочетете нашите правила за участие във форумите.
    Няма добавени коментари!

Още новини